O firmie

Niezależny doradca finansowy w Żarach i Żaganiu

Doradca finansowy z misją

Jesteśmy profesjonalną, wykwalifikowaną kadrą specjalistów finansowych i doradców kredytowych. Stanowimy organizację, która popularyzuje wiedzę na temat bezpiecznej finansowości w całej Polsce. Doradca finansowy Żary oraz ekspert finansowy Żagań, pomogą zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm oraz NGO w obszerze pośrednictwa finansowego. Współpracujemy z niemal wszystkimi bankami w Polsce oraz firmami leasingowymi, dlatego pomożemy Tobie wynegocjować najbardziej optymalną dla Ciebie ofertę finansową, niezależnie od tego, czy będzie dotyczyć kredytu, leasingu, czy inwestycji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i towarzyszymy przez cały proces finalizowania sprawy. Poza doradztwem finansowym i kredytowym, zajmujemy się również gromadzeniem materiałów źródłowych oraz informacji zawodowych, a także wymianą doświadczeń w kontaktach z podmiotami zagranicznymi. Ponadto naszą misją jest poszerzania wiedzy z zakresy finansów i kredytów obywateli Polskich oraz UE. Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne, zarabiamy dzięki prowizjom od banku.

Kompetentny doradca finansowy w Lubuskiem

Nasza firma powstała, aby nieść pomoc klientom w sprawach osobistych, firmowych, a także aby wspierać NGO. Zasady działania naszej działalności, prawa i obowiązki członków reguluje Statut.

Nasi doradcy podlegają pod Komisję Nadzoru Finansowego, działamy zgodnie z jej zaleceniami, przestrzegając etycznych zasad związanych z rynkiem finansowym. Ponadto dbamy, aby nasi doradcy rozwijali swoje kompetencje zawodowe, a dzięki regularnym szkoleniom jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami prawnymi oraz podatkowymi, a także pozyskujemy szereg nowoczesnych narzędzi, którymi możemy Państwu służyć z jeszcze większym profesjonalizmem.

Doradca finansowy Żary

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Bezpłatna pomoc - nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z naszą usługą.
  • Szeroka oferta banków - w naszej bazie znajduje się niemalże każdy bank w Polsce, dzięki czemu możemy znaleźć najbardziej optymalny kredyt dla naszych klientów, pośród wielu różnych ofert bankowych.
  • Oferta leasingowa - podobnie, jak w przypadku banków, współpracujemy z firmami leasingowymi i pomożemy znaleźć dla Ciebie najdogodniejszą ofertę leasingową.
  • Niezależne doradztwo finansowe - świadczymy niezależne pośrednictwo finansowe. W porównaniu do innych firm, jesteśmy w pełni niezależni, co pozwala nam działać w oparciu o dobro naszego klienta.
  • Profesjonalizm i etyka - nasi eksperci finansowi, to najwyższej klasy specjaliści do spraw finansów, którzy działają zgodnie z zasadami dobrych praktyk rynkowych.
.

Ekspert finansowy Żagań

Działamy z misją i pasją

Jesteśmy firmą, która zrzesza najlepszych doradców finansowych w Polsce. Naszym celem jest wspieranie tych, którzy potrzebują wsparcia w zakresie doradztwa finansowego i kredytowego. Poza tradycyjną formą spotkań z naszymi klientami, prowadzimy również blogi oraz portale o tematyce finansowej. Szerzymy wiedzę na temat świadomości kredytowo-finansowej, a dzięki współpracy z bankami oraz firmami leasingowymi, integrujemy środowisko w obszarze, którego działamy. Przestrzegamy etyki zawodowej i wspieramy naszych doradców w rozwoju ich kompetencji.

100%

Profesjonalizm i rzetelność